Modelová rada 450, 420 a 410.

Objavte rozdiel.....

Rider 410

Navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám každého cyklistu, Rider 410 je vybavený kompletným globálnym satelitným navigačným systémom, ktorý vám umožňuje získať signál GPS oveľa rýchlejšie a presnejšie určovanie polohy. Zaručuje tiež maximálnu kompatibilitu s príslušenstvom pomocou dokonalého použitia snímačov ANT + a BLE.
Rozhranie je navrhnuté tak, aby zážitok z vášho bicykla bol jedinečný. Rider 410 je vybavený veľkým a čírym 2,3-palcovým čiernobielym displejom, ktorý uľahčuje čítanie údajov. Môže Vám zobraziť až 8 údajov na stránke, aby ste lepšie porozumel výkonnosti v reálnom čase.

Rider 420    Jednoducho precízny.....


Rider 420 je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý a praktický a vytvoril príjemnejší cyklistický zážitok. Je vybavený 2,3 ”LCD displejom s technológiou optického spájania, ktorý poskytuje krištáľovo čistý výhľad z akéhokoľvek uhla a eliminuje prítomnosť vlhkosti. Jeho funkcia sledovania trasy poskytuje podrobné pokyny podľa podrobných pokynov a umožňuje vám preskúmať neznáme oblasti. Vďaka podpore GNSS (Globálny satelitný navigačný systém) umožňuje Rider 420 rýchlejšie získanie polohy a zaručuje presnejšie umiestnenie a zaznamenávanie údajov. Nový počítačový cyklus Bryton tiež ponúka maximálnu kompatibilitu so všetkými snímačmi ANT + a BLE.

Rider 450

Dominujúci v kopcoch...

Navrhnutý pre všetkých horských cyklistov, Rider 450 je predinštalovaný s OpenStreetMap a plnou podporou GNSS, ktorá vám umožní nájsť stopy, lokalizovať sa a vedieť, ktorým smerom sa kam  za sekundu dostanete. Rozhranie je navrhnuté tak, aby zážitok z vášho bicykla bol jedinečný. Rider 450 je vybavený veľkým a čírym 2,3-palcovým čiernobielym displejom, ktorý uľahčuje čítanie údajov. Môže zobrazovať až 10 údajov na stránku, aby ste lepšie porozumel výkonnosti v reálnom čase.