Príslušenstvo

produkty

Inteligentný snímač kadencie

Inteligentný snímač kadencie využíva technológie ANT + a Bluetooth. Bezdrôtový prenos údajov o kadencii do cyklov počítača a smartfónu. Inštalácia je oveľa jednoduchšia bez vyrovnania magnetov a exponovaných častí.

Inteligentný snímač rýchlosti


Inteligentný snímač rýchlosti používa technológiu ANT + a Bluetooth. Bezdrôtový prenos údajov o rýchlosti do cyklov počítača a smartfónu. Inštalácia je oveľa jednoduchšia bez vyrovnania magnetov a exponovaných častí.

Senzor a monitor srdcovej činnosti

Inteligentný senzor a monitor srdcového rytmu používajú technológiu ANT + a Bluetooth. Bezdrôtový prenos údajov srdcového rytmu do cyklov počítača a smartfónu.

Športový úchyt

Úchyt Bryton Šport Mount je najlepším spojencom pre každého, kto berie každé cvičenie ako nové dobrodružstvo. Šport Mount Mount bol vyrobený tak, aby bol odolnejší ako klasická predná podpera, a naďalej si zachováva všetky svoje výhody.

Úchyt F-mont

Vďaka jednoduchej inštalácii na riadidlá a jeho ľahkosti bola podpora F-Mount navrhnutá tak, aby uľahčila a zabezpečila navigáciu s počítačmi s cyklom Bryton Rider. Adaptér GoPro CNC sa dá namontovať aj na držanie kamery GoPro.

Úchyt Race Mount pre Aero

Mount Mount Bryton Race Mount bol vytvorený pre profesionálnych cyklistov a bol navrhnutý výlučne pre integrované riadidlá Aero. Vďaka kvalite a trvanlivosti Race Mount je ideálnou voľbou pre počítače s cyklom Bryton.

Úchyt pre akčnú kameru

Držiak Bryton je vyrobený z odolného hliníka odolného voči korózii a je ideálnym doplnkom na udržanie kamkordéra stabilného pri snímaní filmov pri šliapaní alebo na opravu svetla na zlepšenie viditeľnosti.

Úchyt mount pro-rider

Úchyt Mount Bryton Race Mount bol vytvorený pre profesionálnych cyklistov a bol navrhnutý výlučne pre integrované riadidlá Aero. Vďaka kvalite a trvanlivosti Race Mount je ideálnou voľbou pre počítače s cyklom Bryton.